słownik synonimów online


Synonimy.pl to słownik synonimów języka polskiego, polecany przez prof. Jerzego Bralczyka, z ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazy bliskoznacznych. Znajdź najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci, z różnych kategorii i tematów.

Synonim.NET to największy internetowy słownik synonimów języka polskiego, który zawiera ponad 600 tys. synonimów do prawie 150 tys. słów i wyrażeń dostępnych za darmo. Znajdziesz tu synonimy podzielone według grup znaczeniowych, przykłady gotowych zdań, wyrażeń bliskoznacznych i definicje słów.

Znajdź synonimy słów w języku polskim według ich znaczenia, podobne wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wyszukiwania, podobnych wys

Synonimem (gr. synōnymos = równoimienny, współimienny, noszący to samo imię) inaczej wyrazami lub zwrotami bliskoznacznymi nazywamy wyraz, zwrot lub dłuższe wyrażenie, które ma takie samo lub bardzo podobne znaczenie. Wyrazy bliskoznaczne często stosujemy wymiennie: mogą one być również bliższe lub dalsze znaczeniowo. potencjalny

Synonim.com.pl to największy w Polskim internecie słownik synonimów, który zawiera ponad 80 tysięcy wyrazów bliskoznacznych i synonimów. Możesz wyszukiwać synonimy na komputerze, telefonie lub urządzeniach mobilnych, a także używać je do krzyżówek i Scrabble.

Porady językowe Kliknij, aby zobaczyć „Wielki słownik wyrazów bliskoznacznych" w Poradni Językowej PWN Popularne słowa m.in. nieładnie SARKAZM holistyczny Internet polak solenizant aha ponadto z powrotem Wielki słownik wyrazów bliskoznacznych - definicja, synonimy, przykłady użycia

Synonim.pl to baza znajdź synonimy, antonimy i przykłady użycia wyrazów bliskoznacznych do wielu polskich słów i zwrotów. Znajdziesz tu także popularne, losowe i najnowsze synonimy, a także porady i ciekawostki na tematy związane z pisaniem tekstów.

zwrot synonimiczny. słownik synonimów i wyrazów bliskoznacznych - synonimus.pl.

Synonim.ORG to słownik synonimów online, który oferuje 50 tysięcy słów z różnymi znaczeniami i brzmieniami. Możesz wyszukiwać synonimy według kategorii, takich jak cargo, leszczyna czy morderczyni, i cieszyć się prostotą i szybkością działania.

Internetowy słownik synonimów języka polskiego online. Witamy w największym internetowym słowniku synonimów języka polskiego online. W słowniku znajduje się ponad 600 tys. synonimów do prawie 150 tys. słów i wyrażeń dostępnych całkowicie za darmo. Wszystie synonimy zostały podzielone i przyporządkowane do odpowiednich i ...

Słownik wyrazów bliskoznacznych - online. Słownik języka polskiego jest bardzo bogaty w wyrazy bliskoznaczne co świadczy o jego różnorodności i rozmaitości. Praktycznie większość słów w naszym rodzimym języku posiada wyrazy bliskoznaczne, a niektóre z nich mają ich nawet kilka lub kilkanaście.

Internetowy słownik synonimów na synonimy123.pl zawiera aż 13 rzeczowników o takim samym lub podobnym znaczeniu. Pozostaje Ci już tylko wybrać ten, który najlepiej przekaże sens Twojej wypowiedzi. Co warto wiedzieć o synonimach? Słowo „ synonim " pochodzi od greckiego słowa synōnymos, oznaczającego „to samo imię".

Korpus Językowy Młodzieżowe Słowo Roku Ciekawostki Zasady pisowni Gra Słowniki Słownika synonimów i antonimów Zagraj z nami! Słownika synonimów i antonimów Słowniki PWN - zobacz ofertę >> Porady językowe Kliknij, aby zobaczyć „Słownika synonimów i antonimów" w Poradni Językowej PWN Popularne słowa ergonomiczny coraz bynajmniej co najmniej

Synonim.pl to baza znajdź synonimy i antonimy wyrazy i zwrotów języka polskiego, która na bieżąco aktualizowanya i uzupełniany. Znajdziesz tu synonimy do wielu polskich słów i zwrotów, a także przykłady ich użycia w tekście.

Szukasz synonimu? Chcesz użyć innego słowa? A może nie znasz jego znaczenia? Sprawdź jakim innym wyrazem możesz je zastąpić. Skorzystaj z Synonimika.pl - słownika synonimów oraz wyrazów bliskoznacznych online.

słownik synonimów. , w którego bazie jest ponad 40 tys. wyrazów bliskoznacznych. W naszym słowniku znajdziesz wyrazy bliskoznaczne, którymi możesz zastąpić inne, często wcześniej już używane słowo, pozostawiając znaczenie i zachowując sens przekazu.

W naszym słowniku synonimów znajduje się ponad 100 tys. różnych synonimów i wyrazów bliskoznacznych. Staramy się rozbudowywać naszą bazę synonimów, dlatego codziennie do słownika trafia kilka nowych znaczeń.

Translator online tłumaczy na język niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, niderlandzki, szwedzki, rosyjski, polski, fiński, norweski oraz turecki. Słownik jest darmowy i systematycznie rozszerzany. Ponadto Woxikon oferuje tabele odmian oraz komentarze gramatyczne. Polecamy korzystanie z tabel jako uzupełnienie ...

lista. Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.

Internetowe słowniki cieszą się coraz większą popularnością. Ich największym atutem jest bezproblemowość w użyciu. Wystarczy wpisać pożądane słowo w słownik scrabble, by w ciągu kilku sekund móc wybierać spośród wygenerowanych przez stronę synonimów.

Słownik synonimów słowa online. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa online znajdują się łącznie 4 synonimy. Synonimy te zostały podzielone na 3 różne grupy znaczeniowe.

Tezaurus angielski to online słownik, który pomaga znaleźć tysiące synonimów i antonimów zarówno w brytyjskim, jak i amerykańskim angielskim, z jasnymi wyjaśnieniami i przykładami użycia. Możesz też przeglądać artykuły z Cambridge Dictionary, które wyjaśniają różnice między tysiącami synonimów i antonimów.

6 dni temu Ocena 35,10zł W magazynie5 gru 2023 2 cze 2023

About słownik synonimów online

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly